Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure Pano,Navi,Clima,Camera 2e Pinksterdag GeopendBijzondere opties
- electronic climate control
- Panoramadak
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem full map
Alles over de auto
Over de Peugeot 2008
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Peugeot 2008 staat voor u klaar! De auto is van het bouwjaar 2017 en is van de eerste eigenaar. Een krachtige driecilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, extra getint glas, LED-achterlichten, elektrisch bediende ramen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. In deze Peugeot kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. Ook multifunctioneel lederen stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 2008 samen.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Peugeot 2008. Deze goed onderhouden auto is van het bouwjaar 2017 en komt van de eerste eigenaar. Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige driecilinder benzinemotor. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Ook 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, extra getint glas, LED-achterlichten, elektrisch bediende ramen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met een druk op de knop verandert u het volume of het zenderstation met de audiobediening op het stuurwiel. Met het full map navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Kom maar, kom maar, kom maar… ho! Prettig hoor, zo′n achteruitrijcamera. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Ook multifunctioneel lederen stuur, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Peugeot 2008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
